Keby nebolo spomienok, človek by neveril, že raz bol šťastný.

PAN!K

15. září 2009 v 11:30 | ToHo |  Pan!k
Pan!k je nemecká rocková skupina. Skladá sa zo šiestich členov z Neumünsteru ,kapela bola založená v roku 2007 pod menom Nevada Tan. Takmer všetci členovia vystupovali od roku 2002 v inej kapele s názvom Pan!K. Dňa 20. januára 2008, Nevada Tan oznámili, že oficiálne zmenila svoj názov z Nevada Tan na Panik, kvôli prepísania z Universal Records ku Vertigo Records.
Panik spája rap s prvkami hard rock - tento žáner je tzv nu metal. Ich štýl je často prirovnávaný k štýlu Linkin Park, aj keď sa im nepáči, že ich porovnávajú s nimi. Členovia kapely majú uvedené, že hnev sa pohybuje, a že sa tak môžu vyjadriť všetky svoje pocity správne iba vo svojom materskom jazyku - RAGE.
Kapela mala svoje prvé oficiálne vystúpenie na The Dome 41 v Mannheime 2. marca 2007.

to je zatiaľ všetko čo som našla ak je niečo zle ospravedlňujem sa xD
 

Mike

19. února 2009 v 15:08 | ToHo |  Golf&Mike
Real name : Pirath Nitipaisalkul
Birthdate : 19.December 1989
Nationality/Race : Thai
Religion : Buddhist
Siblings : 5 siblings the 4th
Education : Ruamrudee International School
Sport : tenis, football, basketball
Characteristics : quiet, but smiles a lot. a bit cheerful
Talents : drawing, breakdance, dancing, singing, bass guitar
Hobbies : drawing, playing games
Fave artist : Usher, Cheong Ji Hoon (Rain), L´Arc En Ciel
Fave music genres : J-pop, J-rock, Hip Hop
Dressing Style : a jacket with a hood, big pants
Fave cloths : Billabong, Quiksilver, Von Dutch
Fave bags : Nike, Billabinhg, Adidas
Fave shoes : Adidas
Fave watch : Fossils, G-Shock, Nike
Fave color : grey, black, white, red, yellow
Like : Love, yummy food, milk
Hate : cigarettes, alcohol, vegetable
Fave dish : everything but vegetable
Fave pet : dogs, cats
Feared animals : snake
Fave movie genre : Actions
Fave read : manga
Ideal girl : a girl who doen´t dress too exposed and love me.
Fave destination : Siam Square, Emporium
Fave atmosphere : Romantic
Impression : the being in G-Junior and all the fans
Ambition : To be a singer, a Superstar
Future : To study
Motto : Where there´s a will, there´s a way.
Auditioned : G-Junior #1 (2002)
Debuted : November 2005


Golf

19. února 2009 v 15:04 | ToHo |  Golf&Mike
Real name : Pichaya Nitipaisalkul
Birthdate : 20.Februar 1987
Ethic/Nationality : Thai
Religion : Buddhist
Sibling : 5 sibling the 3rd
School : Ruamrudee International School
Sport : Basketball
Personalities : cheerful, easy-going, funny
Musical talents : guitar, singing
Hobbies : drawing, Breakdance
Favourite artists : Usher, Cheong Ji Hoon (Rain), Michael Jackson
Fave music : R&B, Hip Hop, Pop Rock
Style of dressing : T-shirt , jcket and wristband
Fave cloth : comfortable
Fave bag : Quicksilver, Billabong
Fave shoes : G-Unit, Adidas
Fave color : pale blue, pale brown
Fave dish : somtam
Fave pet : dog
Hated / feared animals : spider, cockroach
Fave genre of movie : action
Fave read : manga
Ideal girl : good person, pretty, careful
Fave destinations : Japan, Golf´s house
Close friend in the estertainment fied : the G-Junior friends
Ambition : To be a singer
Future : To be a popular singer
Motto : Make the best of today and tomorrow too.
Auditioned : G-Junior # (2002)
Debuted : November 2005


 


se7en

27. prosince 2008 v 11:26 | ToHo |  se7en

meno: Choi Dong Wook
dátum narodenia: 11.9.1984
krvná skupina: B
výška/váha: 180cm/64kg
prezívka: seven Eleven
rodina: stará mama,rodičia,2staršie sestri
hobby: hudba
talent: spev,tanec,rap
šport: basketball,snowboard,plávanie
náboženstvo: kresťanstvo
hudba: Us Sewen,Justin Timbrlake,Alicia Keys,Dru Hill
farby: čierna a biela
ideálne dievča: Viac než výzor,sa se7novy páči osobnosť.Dievča ktoré rešpektuje se7ena a je dobrosrdečné.
bohatstvo: Súprava od 1000 CDS
javiskový sen: Hwae Eh Moo Dae
cieľ do budúcnosti: "Premena se7novho života spolu s mojou hudbou."
motto: "Stále býť skromný,mať 7 najväčších snou."

Seung Ri

24. prosince 2008 v 18:17 | ToHo |  Big Bang
pozícia: vocalista
prave meno: Lee Seung Hyun
javiskové meno: Seung Ri,V.I
dátum narodenia: 12.12.1990
výška/váha: 176cm/60kg
krvná skupina: A
schopnosti: spev,tanec
má rád: cudzie jazyky
rodina: rodičia,mladší surodenec

Tae Yang

24. prosince 2008 v 18:04 | ToHo |  Big Bang

pozícia: vocalista
prave meno: Dong Yong Bae
javiskové meno: Tae yang,YB Tae Kwon,YBTK
dátum narodenia: 18.5.1988
výška/váha: 174cm/56kg
krvná skupina: AB
vzdelanie: Daejin University in Teater and Film
schopnosti: rappovanie,tanec,baetbox,spievanie,jazyky(anglic.,japonsky)
hobby: basketball,hudba,TV
má rád: cirkev,leto,hry
náboženstvo: kresťanstvo
rodina: rodičia,starší brat (Dong Hyeon-Bae)

T.O.P

24. prosince 2008 v 17:39 | ToHo |  Big Bang
pozícia: rapper/beatbox
prave meno: Choi Seung Hyun
javiskové meno: Tempo-T.O.P
dátum narodenia: 4.11.1987
výška/váha: 181cm/65kg
krvná skupina: B
vzdelanie: Seoul Art College (Majoring in Musikal)Dongook University in Theater and Film
schopnosti: rappovanie,beatboxing,písanie textou
hobby: plávanie
má rád: musiku a módu
rodina: rodičia a staršia sestra

Dae Sung

24. prosince 2008 v 17:23 | ToHo |  Big Bang
pozícia: vocalista
prave meno: Kang Dae Sung
javiskové meno: D-Lite,delight
dátum narodenia: 26.4.1989
výška/váha: 178kg/63kg
krvná skupina: 0
vzdelanie: Kyeongln High School
schopnosti: spev
má rád: rap,beatbox,zimu
rodina: rodičia,staršia sestra (Bora)

G-Dragon

24. prosince 2008 v 15:00 | ToHo |  Big Bang



pozicia: vodca/hlavny rapper
prave meno: Kwon Ji Young
dátum narodenia: 18.8.1988
výška/váha: 177cm/58kg
krvná skupina: A
vzdelanie: Seoul Kórea Traditional Arts middle Hing School
schopnoti: rappovanie,tanec,beatbox,spev a jazyky (anglicky,čínsky)
hobby: kreslenie obrázkou,počúvanie hudby
má rád: módu,varenie,cripsy dolky,psy,autá,knihy
náboženstvo: kresťanstvo
rodina: rodičia,staršia sestra (Dami)

Kam dál